Q2XANAF150-Q3
Numer produktu DigiKey
2170-Q2XANAF150-Q3-ND
Producent
Numer produktu producenta
Q2XANAF150-Q3
Opis
SENSOR, ADJ FLD, 150MM, 10-30VDC
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Tłumienie tła Czujniki optyczne 0,709" – 5,906" (18mm – 150mm) NPN - aktywowane światłem
Kategoria
Czas odpowiedzi
850µs
Producent
Banner Engineering Corporation
Konfiguracja wyjściowa
NPN - aktywowane światłem
Seria
Źródło światła
Czerwone (645nm)
Opakowanie
Torba
Metoda połączenia
Złącze
Status części
Aktywny
Stopień ochrony
IP67
Metoda wykrywania
Tłumienie tła
Typ regulacji
Nastawne, potencjometr 3-obrotowy
Odległość wykrywania
0,709" – 5,906" (18mm – 150mm)
Temperatura robocza
-25°C - 50°C
Napięcie - zasilania
10V - 30V