Q2XABFF15-Q
Numer produktu DigiKey
2170-Q2XABFF15-Q-ND
Producent
Numer produktu producenta
Q2XABFF15-Q
Opis
SENSOR FIXED FIELD
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Through-Beam (bariera) Czujniki optyczne 0,591" (15mm) NPN/PNP
Kategoria
Czas odpowiedzi
850µs
Producent
Banner Engineering Corporation
Konfiguracja wyjściowa
NPN/PNP
Seria
Źródło światła
Czerwone (645nm)
Opakowanie
Torba
Metoda połączenia
Kabel ze złączem, M8
Status części
Aktywny
Stopień ochrony
IP65, IP67
Metoda wykrywania
Through-Beam (bariera)
Długość kabla
78,74" (2m)
Odległość wykrywania
0,591" (15mm)
Typ regulacji
Stały
Napięcie - zasilania
10V - 30V
Temperatura robocza
-25°C - 50°C