Q20PAF200Q
Numer produktu DigiKey
2170-Q20PAF200Q-ND
Producent
Numer produktu producenta
Q20PAF200Q
Opis
PHOTO SEN 200MM PNP
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Tłumienie tła Czujniki optyczne 7,874" (200mm) PNP - aktywowane ciemnością/aktywowane światłem
Kategoria
Czas odpowiedzi
2,8ms
Producent
Banner Engineering Corporation
Konfiguracja wyjściowa
PNP - aktywowane ciemnością/aktywowane światłem
Seria
Źródło światła
Czerwone LED
Opakowanie
Torba
Metoda połączenia
Złącze
Status części
Aktywny
Stopień ochrony
IP67, NEMA 6P
Metoda wykrywania
Tłumienie tła
Typ regulacji
Nastawne, potencjometr
Odległość wykrywania
7,874" (200mm)
Temperatura robocza
-20°C - 60°C
Napięcie - zasilania
10V - 30V