Q20-2KLAF2-Q5
Numer produktu DigiKey
2170-Q20-2KLAF2-Q5-ND
Producent
Numer produktu producenta
Q20-2KLAF2-Q5
Opis
PHOTOELECTRIC SENSOR, IR LASER
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Zbliżenie, tłumienie tła Czujniki optyczne 0,787" - 78,740" (20mm - 2m) PNP
Kategoria
Czas odpowiedzi
100ms
Producent
Banner Engineering Corporation
Konfiguracja wyjściowa
PNP
Seria
Źródło światła
Podczerwień LED
Opakowanie
Torba
Metoda połączenia
Kabel ze złączem, M12
Status części
Aktywny
Stopień ochrony
IP67
Metoda wykrywania
Zbliżenie, tłumienie tła
Długość kabla
5,906" (150,00mm)
Odległość wykrywania
0,787" - 78,740" (20mm - 2m)
Typ regulacji
Nastawne
Napięcie - zasilania
10V - 30V
Temperatura robocza
-20°C - 50°C