Q12AP6FF50Q3
Numer produktu DigiKey
2170-Q12AP6FF50Q3-ND
Producent
Numer produktu producenta
Q12AP6FF50Q3
Opis
PHOTO SEN 50MM LO PNP
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Tłumienie tła Czujniki optyczne 1,969" (50mm) PNP - aktywowane światłem
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
Q12AP6FF50Q3 Modele
Kategoria
Czas odpowiedzi
1,3ms, 900µs
Producent
Banner Engineering Corporation
Konfiguracja wyjściowa
PNP - aktywowane światłem
Seria
Źródło światła
Czerwone LED
Opakowanie
Torba
Metoda połączenia
Złącze
Status części
Aktywny
Stopień ochrony
IP67, IEC
Metoda wykrywania
Tłumienie tła
Temperatura robocza
-20°C - 55°C
Odległość wykrywania
1,969" (50mm)
Bazowy numer produktu
Napięcie - zasilania
10V - 30V