Q12AB6FF50
Numer produktu DigiKey
2170-Q12AB6FF50-ND
Producent
Numer produktu producenta
Q12AB6FF50
Opis
PHOTO SEN 50MM LO BIPOLAR
Szczegółowy opis
Tłumienie tła Czujniki optyczne 1,969" (50mm) NPN/PNP - aktywowane światłem
Modele EDA/CAD
Q12AB6FF50 Modele
Metoda połączenia
Kabel
Tłumienie tła
Długość kabla
78,74" (2m)
Odległość wykrywania
1,969" (50mm)
Temperatura robocza
-20°C - 55°C
Napięcie - zasilania
10V - 30V