Q12AB6FF15
Numer produktu DigiKey
2170-Q12AB6FF15-ND
Producent
Numer produktu producenta
Q12AB6FF15
Opis
PHOTO SEN 15MM LO BIPOLAR
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Tłumienie tła Czujniki optyczne 0,591" (15mm) NPN/PNP - aktywowane światłem
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
Q12AB6FF15 Modele
Kategoria
Czas odpowiedzi
1,3ms, 900µs
Producent
Banner Engineering Corporation
Konfiguracja wyjściowa
NPN/PNP - aktywowane światłem
Seria
Źródło światła
LED
Opakowanie
Torba
Metoda połączenia
Kabel
Status części
Aktywny
Stopień ochrony
IP67, IEC
Metoda wykrywania
Tłumienie tła
Długość kabla
78,74" (2m)
Odległość wykrywania
0,591" (15mm)
Temperatura robocza
-20°C - 55°C
Napięcie - zasilania
10V - 30V