PGPS3000PSIG-C-I-Q
Numer produktu DigiKey
2170-PGPS3000PSIG-C-I-Q-ND
Producent
Numer produktu producenta
PGPS3000PSIG-C-I-Q
Opis
ANALOG PRESSURE SENSOR, 3000PSI
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Czujnik ciśnienia 3000PSI (20684,27kPa) Męskie, 1/4" (6,35mm) NPT 4 - 20mA Cylindryczne, gwintowane
Kategoria
Dokładność
±0,5%
Producent
Banner Engineering Corporation
Napięcie - zasilania
9V - 30V
Seria
Rozmiar portu
Męskie, 1/4" (6,35mm) NPT
Opakowanie
Skrzynka
Styl portu
Gwintowane
Status części
Aktywny
Funkcje
Kompensacja temperaturowa
Zastosowania
Automatyka przemysłowa
Styl zakończenia
Kabel ze złączem
Ciśnienie robocze
3000PSI (20684,27kPa)
Ciśnienie maksymalne
12000PSI (82737,09kPa)
Typ wyjścia
Analogowe prądowe
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Wyjście
4 - 20mA