M12PFF50Q8
Numer produktu DigiKey
2170-M12PFF50Q8-ND
Producent
Numer produktu producenta
M12PFF50Q8
Opis
SEN PHOTO 50MM PNP
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Tłumienie tła Czujniki optyczne 1,969" (50mm) PNP - aktywowane ciemnością/aktywowane światłem
Kategoria
Czas odpowiedzi
500µs
Producent
Banner Engineering Corporation
Konfiguracja wyjściowa
PNP - aktywowane ciemnością/aktywowane światłem
Seria
Źródło światła
Czerwone (680nm)
Opakowanie
Torba
Metoda połączenia
Złącze
Status części
Aktywny
Stopień ochrony
IP67, IP68
Metoda wykrywania
Tłumienie tła
Temperatura robocza
-20°C - 60°C
Odległość wykrywania
1,969" (50mm)
Bazowy numer produktu
Napięcie - zasilania
10V - 30V