LTF12UC2LDQP
Numer produktu DigiKey
2170-LTF12UC2LDQP-ND
Producent
Numer produktu producenta
LTF12UC2LDQP
Opis
SENSOR OPTICAL ANALOG
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Czujniki optyczne 1,97" - 472,44" (5 - 1200cm) 4 - analogowe wyjścia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LTF12UC2LDQP Modele
Kategoria
Odległość wykrywania
1,97" - 472,44" (5 - 1200cm)
Producent
Banner Engineering Corporation
Typ wyjścia
4 - analogowe
Seria
Napięcie - zasilania
12V - 30V
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-20°C - 55°C