LEDUV395R70XD5-PQ
Numer produktu DigiKey
2170-LEDUV395R70XD5-PQ-ND
Producent
Numer produktu producenta
LEDUV395R70XD5-PQ
Opis
VISION LIGHT: 70 MM RING WITH PO
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Pătrat Nadfiolet (UV)
Kategoria
Kolor
Nadfiolet (UV)
Producent
Banner Engineering Corporation
Długość
3,000" (76,20mm)
Seria
Szerokość
3,000" (76,20mm)
Opakowanie
Skrzynka
Wysokość
1,150" (29,21mm)
Status części
Aktywny
Średnica wewnętrzna
Śr. 1,510" (38,35mm)