LEDGB75X150PW2-XQ
LEDGB75X150PW2-XQ
Numer produktu DigiKey
2170-LEDGB75X150PW2-XQ-ND
Producent
Numer produktu producenta
LEDGB75X150PW2-XQ
Opis
VISION LIGHT - 75X150MM BACKLIGH
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Podświetlenie Zielone
Kategoria
Długość
7,091" (180,11mm)
Producent
Banner Engineering Corporation
Szerokość
4,138" (105,11mm)
Seria
Wysokość
1,002" (25,45mm)
Opakowanie
Skrzynka
Długość - powierzchnia emitująca
5,906" (150,00mm)
Status części
Aktywny
Szerokość - powierzchnia emitująca
2,953" (75,00mm)