K50PTAMGRY3AQ
Numer produktu DigiKey
2170-K50PTAMGRY3AQ-ND
Producent
Numer produktu producenta
K50PTAMGRY3AQ
Opis
TOUCH INDICATOR, 50MM, K50 PRO
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Okrągły, przycisk, kopułowy SPST-NO Montaż panelowy, przód 12 - 30V=
Kategoria
Typ oświetlenia, kolor
LED, wielokolorowe
Producent
Banner Engineering Corporation
Napięcie - zasilania
12 - 30V=
Seria
Czas odpowiedzi
300ms
Opakowanie
Skrzynka
Styl zakończenia
Złącze (M12)
Status części
Aktywny
Wymiary wycięcia w tablicy
Circular - 50.00mm Dia
Typ mocowania
Montaż panelowy, przód
Temperatura robocza
-40°C - 50°C