K30PAF1000AMGRY4Q
Numer produktu DigiKey
2170-K30PAF1000AMGRY4Q-ND
Producent
Numer produktu producenta
K30PAF1000AMGRY4Q
Opis
INDICATOR, OPTIC SENSOR 1000 MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Okrągły, przycisk, kopułowy SPST-NO Montaż panelowy, przód 10 - 30V=
Kategoria
Typ oświetlenia, kolor
LED, zielone/czerwone/żółte
Producent
Banner Engineering Corporation
Napięcie - zasilania
10 - 30V=
Seria
Czas odpowiedzi
120ms
Opakowanie
Skrzynka
Styl zakończenia
Złącze (M12)
Wymiary wycięcia w tablicy
Cylindryczne - śr. 30,00mm
Temperatura robocza
-20°C - 50°C