K30LGXXPPB2Q
Numer produktu DigiKey
2170-K30LGXXPPB2Q-ND
Producent
Numer produktu producenta
K30LGXXPPB2Q
Opis
K30L SERIES EZ-LIGHT: 1-COLOR IN
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełączniki przyciskowe SPST-NO Standardowe, podświetlane Montaż panelowy, przód
Kategoria
Prąd znamionowy (A)
150mA (=)
Prod.
Napięcie znamionowe - prąd stały
30 V
Seria
Typ aktuatora
Okrągły, przycisk, kopułowy
Opakowanie
Zbiorcze
Typ oświetlenia, kolor
LED, zielone
Status części
Aktywny
Napięcie oświetlenia (nominalne)
30V=
Typ mocowania
Montaż panelowy, przód
Styl zakończenia
Złącze
Typ
Standardowe, podświetlane
Stopień ochrony
IP67 - pyłoszczelność, wodoodporność
Obwód
Wymiary wycięcia w tablicy
Cylindryczne - śr. 22,00mm
Funkcja przełącznika
Off-Mom
Temperatura robocza
-40°C - 50°C