CSB-M1250M1250
CSB-M1250M1250
CSB-M1250M1250
Numer produktu DigiKey
2170-CSB-M1250M1250-ND
Producent
Numer produktu producenta
CSB-M1250M1250
Opis
EURO-STYLE QUICK DISCONNECT SPLI
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Kategoria
Typ mocowania
Gwintowane
Producent
Banner Engineering Corporation
Materiał obudowy
Poliuretan (PUR)
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor obudowy
Czarne
Status części
Aktywny
Funkcje
Nakrętka obudowy
Styl złącza
Rozdzielacz typu Y
Stopień ochrony
IP67 - pyłoszczelność, wodoodporność
Konwersja z (strona adaptera)
Gniazda żeńskie
Ekranowanie
Nieekranowane
Konwersja na (strona adaptera)
Gniazda żeńskie (1), wtyki męskie (1)
Prąd znamionowy (A)
4A
Rozmiar obudowy - wkładka (konwersja z)
M12
Napięcie znamionowe
250V~, 300V=
Rozmiar obudowy - wkładka (konwersja na)
M12
Temperatura robocza
-40°C - 105°C