CSB-M1250M1250-T
Numer produktu DigiKey
2170-CSB-M1250M1250-T-ND
Producent
Numer produktu producenta
CSB-M1250M1250-T
Opis
EURO-STYLE QUICK DISCONNECT T SP
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Kategoria
Typ mocowania
Gwintowane
Producent
Banner Engineering Corporation
Materiał obudowy
Poliuretan (PUR)
Opakowanie
Torba
Kolor obudowy
Czarne
Status części
Aktywny
Funkcje
Nakrętka obudowy
Styl złącza
Rozdzielacz typu T
Stopień ochrony
IP67 - pyłoszczelność, wodoodporność
Konwersja z (strona adaptera)
Wtyki męskie
Ekranowanie
Nieekranowane
Konwersja na (strona adaptera)
Gniazda żeńskie (2)
Prąd znamionowy (A)
4A
Rozmiar obudowy - wkładka (konwersja z)
M12
Napięcie znamionowe
250V~, 300V=
Rozmiar obudowy - wkładka (konwersja na)
M12
Temperatura robocza
-40°C - 105°C