BL60W640L14ASQ
Numer produktu DigiKey
2170-BL60W640L14ASQ-ND
Producent
Numer produktu producenta
BL60W640L14ASQ
Opis
VISION LIGHT, 640MM, 12-30VDC
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Pasek Białe
Kategoria
Kolor
Białe
Producent
Banner Engineering Corporation
Długość
25.200" (640.08mm)
Seria
Szerokość
2,400" (60,96mm)
Opakowanie
Skrzynka
Wysokość
1,230" (31,24mm)
Status części
Aktywny
Długość - powierzchnia emitująca
20,400" (518,16mm)
Typ
Pasek
Szerokość - powierzchnia emitująca
0,960" (24,38mm)