BL60UV365-340GL30ASQ
Numer produktu DigiKey
2170-BL60UV365-340GL30ASQ-ND
Producent
Numer produktu producenta
BL60UV365-340GL30ASQ
Opis
VISION LIGHT, 340MM, 12-30VDC
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Pasek Nadfiolet (UV)
Kategoria
Kolor
Nadfiolet (UV)
Producent
Banner Engineering Corporation
Długość
13,400" (340,36mm)
Seria
Szerokość
2,400" (60,96mm)
Opakowanie
Skrzynka
Wysokość
1,230" (31,24mm)
Status części
Aktywny
Długość - powierzchnia emitująca
10,000" (254,00mm)
Typ
Pasek
Szerokość - powierzchnia emitująca
0,960" (24,38mm)