H3DWH-1006G
Numer produktu DigiKey
H3DWH-1006G-ND
Producent
Numer produktu producenta
H3DWH-1006G
Opis
IDC CBL - HHKR10H/AE10G/HHPL10H
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 Zespoły kablowe ze złączami prostokątnymi Gniazdo do wtyczki 0,500' (152,40mm, 6,00")
Kategoria
Długość
0,500' (152,40mm, 6,00")
Producent
Assmann WSW Components
Funkcje
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Szare, taśma
Status części
Aktywny
Ekranowanie
Nieekranowane
Typ złącza
Gniazdo do wtyczki
Zakończenie kabla
IDC
Liczba pozycji
10
Wykończenie styku
Złoto
Liczba rzędów
2
Grubość wykończenia styku
15,0µin (0,38µm)
Raster - złącza
0,100" (2,54mm)
Bazowy numer produktu
Raster - kabla
0,050" (1,27mm)