H3AAS-1006M
Numer produktu DigiKey
H3AAS-1006M-ND
Producent
Numer produktu producenta
H3AAS-1006M
Opis
IDC CBL - HHSC10S/AE10M/HHSC10S
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 Zespoły kablowe ze złączami prostokątnymi Gniazdo do gniazda 0,500' (152,40mm, 6,00")
Kategoria
Raster - kabla
0,050" (1,27mm)
Producent
Assmann WSW Components
Długość
0,500' (152,40mm, 6,00")
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Wiele, wstążka
Status części
Aktywny
Ekranowanie
Nieekranowane
Typ złącza
Gniazdo do gniazda
Zakończenie kabla
IDC
Liczba pozycji
10
Wykończenie styku
Cyna
Liczba rzędów
2
Bazowy numer produktu
Raster - złącza
0,100" (2,54mm)