AWG28-14/G-1/300
Numer produktu DigiKey
AE14A-300-ND
123-AWG28-14/G-1/300-DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
AWG28-14/G-1/300
Opis
CBL RIBN 14COND 0.039 GRAY 300'
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Enter Number of Feet in Order Quantity - Flat Ribbon Cable Gray 14 Conductors 0.039" (1.00mm) Flat Cable
Kategoria
Kolor płaszcza
Prod.
Grubość taśmy
0,035" (0,89mm)
Seria
Szerokość taśmy
0,551" (14,00mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Digi-Spool™, szpula ciągła
Materiał płaszcza (izolacji)
Polichlorek winylu (PCW)
Status części
Aktywny
Napięcie
300 V
Typ kabla
Płaski kabel
Temperatura robocza
-10°C - 105°C
Liczba żył
14
Parametry znamionowe
Typ UL 2651
Raster
Materiał żyły
Miedź, cynowana
Długość
300,0' (91,44m)
Rezystancja izolacji
100MOhm
Przekrój przewodu
28AWG
Znak pierwszej żyły
Czerwone
Splot żyły
Drut, 7 żył / 36 AWG