AT-K-C-26-4-B/10 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
CNC Tech
W magazynie: 263
Arkusz danych
4 Żyła modułowa Cewka Kabel Czarne 10' (3,05m)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
AT-K-C-26-4-B/10
Numer produktu DigiKey
A1042RC-ND
Producent
Numer produktu producenta
AT-K-C-26-4-B/10
Opis
CABLE MOD COIL 4COND BLACK 10'
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Przekrój przewodu
26 AWG
Producent
Assmann WSW Components
Splot żyły
7/0,0063"
Opakowanie
Zbiorcze
Materiał płaszcza (izolacji)
Polichlorek winylu (PCW)
Status części
Aktywny
Szerokość kabla
0,189" (4,80mm)
Typ kabla
Cewka
Wysokość kabla
0,097" (2,46mm)
Liczba żył
4
Średnica cewki
0,512" (13mm)