AT-K-26-6-W/100
Numer produktu DigiKey
A0061R-100-ND
Producent
Numer produktu producenta
AT-K-26-6-W/100
Opis
CABLE MOD FLAT 6COND WHT 100'
Szczegółowy opis
6 Żyła modułowa Proste Kabel Białe 100' (30,5m)
Kategoria
Przekrój przewodu
26 AWG
Opakowanie
Zbiorcze
Szerokość kabla
0,267" (6,80mm)
Wysokość kabla
0,097" (2,46mm)