AT-K-26-6-S/1000
Numer produktu DigiKey
A0063R-1000-ND
Producent
Numer produktu producenta
AT-K-26-6-S/1000
Opis
CABLE MOD FLAT 6COND SLVR 1000'
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
6 Żyła modułowa Proste Kabel Srebro 1000' (304,80m)
Kategoria
Przekrój przewodu
26 AWG
Producent
Assmann WSW Components
Splot żyły
7/0,0063"
Opakowanie
Szpula
Materiał płaszcza (izolacji)
Polichlorek winylu (PCW)
Status części
Aktywny
Szerokość kabla
0,267" (6,80mm)
Typ kabla
Proste
Wysokość kabla
0,097" (2,46mm)