AT-K-26-10-B/500 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
CNC Tech
W magazynie: 0
Arkusz danych
10 Żyła modułowa Proste Kabel Czarne 500' (152,40m)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
AT-K-26-10-B/500
Numer produktu DigiKey
A0102R-500-ND
Producent
Numer produktu producenta
AT-K-26-10-B/500
Opis
CABLE MOD FLAT 10COND BLACK 500'
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Przekrój przewodu
26 AWG
Producent
Assmann WSW Components
Splot żyły
7/0,0063"
Opakowanie
Szpula
Materiał płaszcza (izolacji)
Polichlorek winylu (PCW)
Status części
Aktywny
Szerokość kabla
0,425" (10,80mm)
Typ kabla
Proste
Wysokość kabla
0,097" (2,46mm)