AK500-RA-6-0.5
Numer produktu DigiKey
AE10692-ND
Producent
Numer produktu producenta
AK500-RA-6-0.5
Opis
CORD 18AWG IEC320 RA - CBL 1.64'
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1,64' (500,0mm) Przewód zasilający Czarne IEC 320-C13, kąt prawy na Kabel SVT
Kategoria
Ekranowanie
Nieekranowane
Producent
Assmann WSW Components
Długość
1,64' (500,0mm)
Opakowanie
Skrzynka
Oznaczenie agencji zatwierdzającej
UL
Status części
Aktywny
Zaaprobowane kraje
Stany Zjednoczone
Styl
Gniazda żeńskie (szczelinowe) - odprowadzenia
Kolor
Czarne
Złącze 1.
IEC 320-C13, kąt prawy
Napięcie znamionowe
250V
Złącze 2.
Kabel
Prąd znamionowy (A)
10A
Liczba żył
3
Temperatura robocza
60°C
Typ sznura
SVT
Bazowy numer produktu
Przekrój przewodu
18 AWG