AK500/16-RA-6-2
Numer produktu DigiKey
AE10680-ND
Producent
Numer produktu producenta
AK500/16-RA-6-2
Opis
CORD 16AWG IEC320 RA - CBL 6.56'
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
6,56' (2,00m) Przewód zasilający Czarne IEC 320-C13, kąt prawy na Kabel SJT
Kategoria
Ekranowanie
Nieekranowane
Producent
Assmann WSW Components
Długość
6,56' (2,00m)
Opakowanie
Skrzynka
Oznaczenie agencji zatwierdzającej
UL
Status części
Aktywny
Zaaprobowane kraje
Stany Zjednoczone
Styl
Gniazda żeńskie (szczelinowe) - odprowadzenia
Kolor
Czarne
Złącze 1.
IEC 320-C13, kąt prawy
Napięcie znamionowe
250V
Złącze 2.
Kabel
Prąd znamionowy (A)
13A
Liczba żył
3
Temperatura robocza
60°C
Typ sznura
SJT
Bazowy numer produktu
Przekrój przewodu
16 AWG