AK500/16-OE-5-2
Numer produktu DigiKey
AE10676-ND
Producent
Numer produktu producenta
AK500/16-OE-5-2
Opis
CORD 16AWG NEMA5-15P - CBL 6.56'
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
6,56' (2,00m) Przewód zasilający Czarne NEMA 5-15P na Kabel SJT
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Producent
Assmann WSW Components
Długość
6,56' (2,00m)
Opakowanie
Skrzynka
Oznaczenie agencji zatwierdzającej
UL
Status części
Aktywny
Zaaprobowane kraje
Stany Zjednoczone
Styl
Wtyki męskie (ostrzowe) - odprowadzenia
Kolor
Czarne
Złącze 1.
NEMA 5-15P
Napięcie znamionowe
125V
Złącze 2.
Kabel
Prąd znamionowy (A)
13A
Liczba żył
3
Temperatura robocza
60°C
Typ sznura
SJT
Bazowy numer produktu
Przekrój przewodu
16 AWG