AFFC25-65-050-SHB-T jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
W magazynie: 0
Ilustracja dla AFFC25-65-050-SHB-T jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
AFFC25-65-050-SHB-T
Numer produktu DigiKey
123-AFFC25-65-050-SHB-T-ND
Producent
Numer produktu producenta
AFFC25-65-050-SHB-T
Szczegółowy opis
65 pozycja FFC, FPC złącze Styki, dolne 0,020" (0,50mm) Montaż powierzchniowy, kąt prosty
Modele EDA/CAD
AFFC25-65-050-SHB-T Modele
Typ końcówki kabla
Proste
Seria
Materiał styku
Brąz fosforowy
Materiał obudowy
Poliamid (PA6T), nylon 6T, szklane wypełnienie
Materiał aktuatora
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy, kąt prosty
Funkcje
Gromadzenie lutowia, zerowa siła wkładania (ZIF)
Typ złącza/styku
Styki, dolne
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Liczba pozycji
65
Raster
0,020" (0,50mm)
Prąd znamionowy (A)
0,4A
Grubość FFC, FCB
0,30mm
Kolor aktuatora
Czarne
Wysokość nad płytką
0,087" (2,20mm)