AFFC20-48-050-SHB-T jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
W magazynie: 0
Ilustracja dla AFFC20-48-050-SHB-T jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
AFFC20-48-050-SHB-T
Numer produktu DigiKey
123-AFFC20-48-050-SHB-T-ND
Producent
Numer produktu producenta
AFFC20-48-050-SHB-T
Szczegółowy opis
48 pozycja FFC, FPC złącze Styki, dolne 0,020" (0,50mm) Montaż powierzchniowy, kąt prosty
Modele EDA/CAD
AFFC20-48-050-SHB-T Modele
Typ końcówki kabla
Proste
Seria
Materiał styku
Stop miedzi
Materiał obudowy
Poliamid (PA6T), nylon 6T, szklane wypełnienie, bez halogenów
Materiał aktuatora
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy, kąt prosty
Funkcje
Gromadzenie lutowia, zerowa siła wkładania (ZIF)
Typ złącza/styku
Styki, dolne
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Liczba pozycji
48
Raster
0,020" (0,50mm)
Prąd znamionowy (A)
0,4A
Zakończenie
Lutowany
Grubość wykończenia styku
120,0µin (3,05µm)
Grubość FFC, FCB
0,30mm
Wysokość nad płytką
0,079" (2,00mm)