AFFC10-22-100-SVS-T jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Assmann WSW Components
W magazynie: 0
Ilustracja dla AFFC10-22-100-SVS-T jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
AFFC10-22-100-SVS-T
Numer produktu DigiKey
123-AFFC10-22-100-SVS-T-ND
Producent
Numer produktu producenta
AFFC10-22-100-SVS-T
Opis
FFC / FPC
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 pozycja FFC, FPC złącze Styki, pionowe - 1-stronne 0,039" (1,00mm) Montaż powierzchniowy
Modele EDA/CAD
AFFC10-22-100-SVS-T Modele
Kategoria
Wysokość nad płytką
0,205" (5,20mm)
Producent
Assmann WSW Components
Funkcja blokady
Blokada przesuwna
Seria
Typ końcówki kabla
Proste, stożkowe
Opakowanie
Zbiorcze
Materiał styku
Brąz fosforowy
Status części
Aktywny
Wykończenie styku
Cyna
Typ płaski giętki
FFC, FPC
Materiał obudowy
Poliamid (PA6T), nylon 6T, szklane wypełnienie
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał aktuatora
Typ złącza/styku
Styki, pionowe - 1-stronne
Funkcje
Nasadka do podejmowania i umieszczania, zerowa siła wkładania (ZIF)
Liczba pozycji
22
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Raster
0,039" (1,00mm)
Prąd znamionowy (A)
1A
Zakończenie
Lutowany
Kolor obudowy
Naturalne
Grubość FFC, FCB
0,30mm