A-USB30BM-30BM-050
Numer produktu DigiKey
123-A-USB30BM-30BM-050-ND
Producent
Numer produktu producenta
A-USB30BM-30BM-050
Opis
CABLE B PLUG TO B PLUG 1.64'
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
USB 5Gbps (USB 3.0, USB 3.x Gen 1. Superspeed) Kabel B męskie - B męskie 1,64' (500,0mm) Ekranowany
Kategoria
Szybkość przesyłu
5Gbps
Prod.
Przekrój przewodu
24 AWG, 30 AWG, 30 AWG
Opakowanie
Torba
Ekranowanie
Ekranowany
Status części
Aktywny
Kolor
Czarne
Konfiguracja
Funkcje
Przesyłanie danych i ładowanie
Długość
1,64' (500,0mm)