A-TB750-VJ03V jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
On Shore Technology Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Amphenol Anytek
W magazynie: 0
Arkusz danych
Ilustracja dla A-TB750-VJ03V jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
A-TB750-VJ03V
Numer produktu DigiKey
A-TB750-VJ03V-ND
Producent
Numer produktu producenta
A-TB750-VJ03V
Opis
TERM BLK 3P TOP ENTRY 7.5MM PCB
Szczegółowy opis
3 Kostki zaciskowe - przewód-płytka Pionowy z płytą 0,295" (7,50mm) Otwór przelotowy
Modele EDA/CAD
A-TB750-VJ03V Modele
Kategoria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Producent
Assmann WSW Components
Zakończenie przewodu
Wkręt - zacisk klatkowy wznoszący
Seria
Funkcje
Blokowanie (z boku)
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Pozycje na poziom
3
Materiał uchwytu - powłoka
Stal - niklowana
Raster
0,295" (7,50mm)
Materiał wkręta - powłoka
Stal - cynkowana
Orientacja powierzchni współpracującej
Pionowy z płytą
Moment obrotowy - wkręta
0,4Nm (3,5lb-in)
Prąd
20 A
Gwint wkręta
M3
Napięcie
300 V