A-TB508-VK20 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
On Shore Technology Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
On Shore Technology Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Ilustracja dla A-TB508-VK20 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
A-TB508-VK20
Numer produktu DigiKey
A-TB508-VK20-ND
Producent
Numer produktu producenta
A-TB508-VK20
Opis
TERM BLOCK HDR 20POS 5.08MM
Szczegółowy opis
20 Pozycyjna kostka zaciskowa Listwa, wtyki męskie, osłonięte (4 strony) 0,200" (5,08mm) 45° Otwór przelotowy
Modele EDA/CAD
A-TB508-VK20 Modele
Kategoria
Prąd - UL
15 A
Producent
Assmann WSW Components
Napięcie - UL
300 V
Temperatura robocza
-30°C - 105°C
Typ
Listwa, wtyki męskie, osłonięte (4 strony)
Wykończenie powierzchni współpracujących styku
Cyna
Liczba pozycji
20
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Pozycje na poziom
20
Materiał styku
Mosiądz
Raster
0,200" (5,08mm)
Długość tylnej części styku
0,161" (4,10mm)
Orientacja listwy
45°
Wysokość izolacji
0,571" (14,50mm)