A-TB508-VK18 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Phoenix Contact
Arkusz danych
Ilustracja dla A-TB508-VK18 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
A-TB508-VK18
Numer produktu DigiKey
A-TB508-VK18-ND
Producent
Numer produktu producenta
A-TB508-VK18
Opis
TERM BLOCK HDR 18POS 5.08MM
Szczegółowy opis
18 Pozycyjna kostka zaciskowa Listwa, wtyki męskie, osłonięte (4 strony) 0,200" (5,08mm) 45° Otwór przelotowy
Modele EDA/CAD
A-TB508-VK18 Modele
Kategoria
Prąd - UL
15 A
Napięcie - UL
300 V
Temperatura robocza
-30°C - 105°C
Typ
Listwa, wtyki męskie, osłonięte (4 strony)
Wykończenie powierzchni współpracujących styku
Cyna
Liczba pozycji
18
Pozycje na poziom
18
Raster
0,200" (5,08mm)
Długość tylnej części styku
0,161" (4,10mm)
Orientacja listwy
45°
Wysokość izolacji
0,571" (14,50mm)