A-TB508-VK11 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Ilustracja dla A-TB508-VK11 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
A-TB508-VK11
Numer produktu DigiKey
A-TB508-VK11-ND
Producent
Numer produktu producenta
A-TB508-VK11
Opis
TERM BLOCK HDR 11POS 5.08MM
Szczegółowy opis
11 Pozycyjna kostka zaciskowa Listwa, wtyki męskie, osłonięte (4 strony) 0,200" (5,08mm) 45° Otwór przelotowy
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
A-TB508-VK11 Modele
Kategoria
Prąd - UL
15 A
Napięcie - UL
300 V
Temperatura robocza
-30°C - 105°C
Typ
Listwa, wtyki męskie, osłonięte (4 strony)
Wykończenie powierzchni współpracujących styku
Cyna
Liczba pozycji
11
Pozycje na poziom
11
Raster
0,200" (5,08mm)
Długość tylnej części styku
0,161" (4,10mm)
Orientacja listwy
45°
Wysokość izolacji
0,571" (14,50mm)