A-TB508-VJ18H jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Amphenol PCD Shenzhen
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Amphenol PCD Shenzhen
On Shore Technology Inc.
Amphenol Anytek
Amphenol Anytek
Ilustracja dla A-TB508-VJ18H jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
A-TB508-VJ18H
Numer produktu DigiKey
A-TB508-VJ18H-ND
Producent
Numer produktu producenta
A-TB508-VJ18H
Opis
TERM BLK 18P SIDE ENT 5.08MM PCB
Szczegółowy opis
18 Kostki zaciskowe - przewód-płytka Poziome z płytką 0,200" (5,08mm) Otwór przelotowy
Kategoria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Producent
Assmann WSW Components
Zakończenie przewodu
Wkręt - zacisk klatkowy wznoszący
Seria
Funkcje
Blokowanie (z boku)
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Pozycje na poziom
18
Materiał styku - powłoka
Mosiądz
Raster
0,200" (5,08mm)
Materiał wkręta - powłoka
Stal - cynkowana
Orientacja powierzchni współpracującej
Poziome z płytką
Moment obrotowy - wkręta
0,4Nm (3,5lb-in)
Prąd
20 A
Gwint wkręta
M3
Napięcie
300 V