A-TB508-TJ08D jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Molex
W magazynie: 43
Arkusz danych
Similar
Molex
W magazynie: 0
Ilustracja dla A-TB508-TJ08D jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
A-TB508-TJ08D
Numer produktu DigiKey
A-TB508-TJ08D-ND
Producent
Numer produktu producenta
A-TB508-TJ08D
Opis
TERM BLOCK PLUG 8POS 5.08MM
Szczegółowy opis
8 Pozycyjna kostka zaciskowa Wtyczka, gniazda żeńskie 0,200" (5,08mm) 180° Swobodnie zwisające (liniowe)
Kategoria
Napięcie - UL
300 V
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Status części
Aktywny
Wykończenie powierzchni współpracujących styku
Cyna
Typ
Wtyczka, gniazda żeńskie
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Liczba pozycji
8
Rozmiar wkręta
M3
Pozycje na poziom
8
Moment obrotowy - wkręta
0,56Nm (5,0lb-in)
Liczba poziomów
1
Długość zdejmowania izolacji
7-8mm
Raster
0,200" (5,08mm)
Materiał styku
Brąz fosforowy
Wejście przewodu wtyczki
180°
Materiał obudowy
Termoplastyczny
Styl zakończenia
Wkręt
Wysokość izolacji
0,594" (15,09mm)
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Bazowy numer produktu
Prąd - UL
20 A