A-TB508-OQ24CV jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Molex
Similar
Molex
W magazynie: 0
Arkusz danych
Ilustracja dla A-TB508-OQ24CV jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
A-TB508-OQ24CV
Numer produktu DigiKey
A-TB508-OQ24CV-ND
Producent
Numer produktu producenta
A-TB508-OQ24CV
Opis
TERM BLOCK HDR 24POS 5.08MM
Szczegółowy opis
24 Pozycyjna kostka zaciskowa Listwa, wtyki męskie, osłonięte (4 strony) 0,200" (5,08mm) Pionowe Otwór przelotowy
Modele EDA/CAD
A-TB508-OQ24CV Modele
Kategoria
Prąd - UL
20 A
Napięcie - UL
300 V
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Typ
Listwa, wtyki męskie, osłonięte (4 strony)
Wykończenie powierzchni współpracujących styku
Cyna
Liczba pozycji
24
Pozycje na poziom
24
Raster
0,200" (5,08mm)
Długość tylnej części styku
0,157" (4,00mm)
Orientacja listwy
Pionowe
Wysokość izolacji
0,472" (12,00mm)