A-TB508-OQ16CV jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Molex
Similar
Molex
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 438
W magazynie: 420
W magazynie: 448
W magazynie: 443
Ilustracja dla A-TB508-OQ16CV jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
A-TB508-OQ16CV
Numer produktu DigiKey
A-TB508-OQ16CV-ND
Producent
Numer produktu producenta
A-TB508-OQ16CV
Opis
TERM BLOCK HDR 16POS 5.08MM
Szczegółowy opis
16 Pozycyjna kostka zaciskowa Listwa, wtyki męskie, osłonięte (4 strony) 0,200" (5,08mm) Pionowe Otwór przelotowy
Modele EDA/CAD
A-TB508-OQ16CV Modele
Kategoria
Prąd - UL
20 A
Napięcie - UL
300 V
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Typ
Listwa, wtyki męskie, osłonięte (4 strony)
Wykończenie powierzchni współpracujących styku
Cyna
Liczba pozycji
16
Pozycje na poziom
16
Raster
0,200" (5,08mm)
Długość tylnej części styku
0,157" (4,00mm)
Orientacja listwy
Pionowe
Wysokość izolacji
0,472" (12,00mm)