A-TB508-OQ16CH jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Phoenix Contact
W magazynie: 53
Arkusz danych
Similar
Phoenix Contact
W magazynie: 0
Ilustracja dla A-TB508-OQ16CH jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
A-TB508-OQ16CH
Numer produktu DigiKey
A-TB508-OQ16CH-ND
Producent
Numer produktu producenta
A-TB508-OQ16CH
Opis
TERM BLOCK HDR 16POS 5.08MM
Szczegółowy opis
16 Pozycyjna kostka zaciskowa Listwa, wtyki męskie, osłonięte (4 strony) 0,200" (5,08mm) 90°, kąt prosty Otwór przelotowy
Modele EDA/CAD
A-TB508-OQ16CH Modele
Kategoria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Prąd - UL
20 A
Napięcie - UL
300 V
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Liczba pozycji
16
Pozycje na poziom
16
Raster
0,200" (5,08mm)
Długość tylnej części styku
0,138" (3,50mm)
Orientacja listwy
90°, kąt prosty
Wysokość izolacji
0,335" (8,51mm)