A-TB508-OQ14CV jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Molex
Similar
Molex
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 600
W magazynie: 78
TE Connectivity AMP Connectors
Phoenix Contact
W magazynie: 1
On Shore Technology Inc.
On Shore Technology Inc.
Ilustracja dla A-TB508-OQ14CV jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
A-TB508-OQ14CV
Numer produktu DigiKey
A-TB508-OQ14CV-ND
Producent
Numer produktu producenta
A-TB508-OQ14CV
Opis
TERM BLOCK HDR 14POS 5.08MM
Szczegółowy opis
14 Pozycyjna kostka zaciskowa Listwa, wtyki męskie, osłonięte (4 strony) 0,200" (5,08mm) Pionowe Otwór przelotowy
Modele EDA/CAD
A-TB508-OQ14CV Modele
Kategoria
Prąd - UL
20 A
Napięcie - UL
300 V
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Typ
Listwa, wtyki męskie, osłonięte (4 strony)
Wykończenie powierzchni współpracujących styku
Cyna
Liczba pozycji
14
Pozycje na poziom
14
Raster
0,200" (5,08mm)
Długość tylnej części styku
0,157" (4,00mm)
Orientacja listwy
Pionowe
Wysokość izolacji
0,472" (12,00mm)