A-TB508-OQ10CH jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
TE Connectivity AMP Connectors
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Phoenix Contact
W magazynie: 0
Arkusz danych
Phoenix Contact
W magazynie: 435
W magazynie: 365
W magazynie: 114
On Shore Technology Inc.
On Shore Technology Inc.
Ilustracja dla A-TB508-OQ10CH jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
A-TB508-OQ10CH
Numer produktu DigiKey
A-TB508-OQ10CH-ND
Producent
Numer produktu producenta
A-TB508-OQ10CH
Opis
TERM BLOCK HDR 10POS 5.08MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 Pozycyjna kostka zaciskowa Listwa, wtyki męskie, osłonięte (4 strony) 0,200" (5,08mm) 90°, kąt prosty Otwór przelotowy
Modele EDA/CAD
A-TB508-OQ10CH Modele
Kategoria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Producent
Assmann WSW Components
Prąd - UL
20 A
Opakowanie
Zbiorcze
Napięcie - UL
300 V
Status części
Aktywny
Kolor
Zielone
Typ
Listwa, wtyki męskie, osłonięte (4 strony)
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Liczba pozycji
10
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Pozycje na poziom
10
Materiał styku
Mosiądz
Liczba poziomów
1
Materiał obudowy
Termoplastyczny
Raster
0,200" (5,08mm)
Długość tylnej części styku
0,138" (3,50mm)
Orientacja listwy
90°, kąt prosty
Wysokość izolacji
0,335" (8,51mm)