A-TB508-OQ05CV jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Molex
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Molex
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 364
W magazynie: 2
Ilustracja dla A-TB508-OQ05CV jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
A-TB508-OQ05CV
Numer produktu DigiKey
A-TB508-OQ05CV-ND
Producent
Numer produktu producenta
A-TB508-OQ05CV
Opis
TERM BLOCK HDR 5POS 5.08MM
Szczegółowy opis
5 Pozycyjna kostka zaciskowa Listwa, wtyki męskie, osłonięte (4 strony) 0,200" (5,08mm) Pionowe Otwór przelotowy
Modele EDA/CAD
A-TB508-OQ05CV Modele
Kategoria
Prąd - UL
20 A
Napięcie - UL
300 V
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Typ
Listwa, wtyki męskie, osłonięte (4 strony)
Wykończenie powierzchni współpracujących styku
Cyna
Liczba pozycji
5
Pozycje na poziom
5
Materiał styku
Mosiądz
Raster
0,200" (5,08mm)
Długość tylnej części styku
0,157" (4,00mm)
Orientacja listwy
Pionowe
Wysokość izolacji
0,472" (12,00mm)