A-TB508-OQ05CH jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Phoenix Contact
W magazynie: 380
Arkusz danych
Similar
Phoenix Contact
W magazynie: 711
Arkusz danych
TE Connectivity AMP Connectors
W magazynie: 580
TE Connectivity AMP Connectors
W magazynie: 0
W magazynie: 0
W magazynie: 99
W magazynie: 100
W magazynie: 51
W magazynie: 99
On Shore Technology Inc.
On Shore Technology Inc.
Ilustracja dla A-TB508-OQ05CH jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
A-TB508-OQ05CH
Numer produktu DigiKey
A-TB508-OQ05CH-ND
Producent
Numer produktu producenta
A-TB508-OQ05CH
Opis
TERM BLOCK HDR 5POS 5.08MM
Szczegółowy opis
5 Pozycyjna kostka zaciskowa Listwa, wtyki męskie, osłonięte (4 strony) 0,200" (5,08mm) 90°, kąt prosty Otwór przelotowy
Modele EDA/CAD
A-TB508-OQ05CH Modele
Kategoria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Producent
Assmann WSW Components
Prąd - UL
20 A
Opakowanie
Zbiorcze
Napięcie - UL
300 V
Zielone
Typ
Listwa, wtyki męskie, osłonięte (4 strony)
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Liczba pozycji
5
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Pozycje na poziom
5
Materiał styku
Mosiądz
Raster
0,200" (5,08mm)
Długość tylnej części styku
0,138" (3,50mm)
Orientacja listwy
90°, kąt prosty
Wysokość izolacji
0,335" (8,51mm)