A-TB500-T203SB jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Würth Elektronik
W magazynie: 0
Arkusz danych
Eaton - Electronics Division
Ilustracja dla A-TB500-T203SB jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
A-TB500-T203SB
Numer produktu DigiKey
A-TB500-T203SB-ND
Producent
Numer produktu producenta
A-TB500-T203SB
Opis
TERM BLOCK 3POS 45DEG 5MM PCB
Szczegółowy opis
3 Kostki zaciskowe - przewód-płytka Kąt 45° (135°) względem płytki 0,197" (5,00mm) Otwór przelotowy
Modele EDA/CAD
A-TB500-T203SB Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Producent
Assmann WSW Components
Zakończenie przewodu
Wkręt - zacisk klatkowy wznoszący
Seria
Funkcje
Blokowanie (z boku)
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Pozycje na poziom
3
Materiał styku - powłoka
Mosiądz - cynowany
Raster
0,197" (5,00mm)
Materiał uchwytu - powłoka
Stal - niklowana
Orientacja powierzchni współpracującej
Kąt 45° (135°) względem płytki
Materiał wkręta - powłoka
Stal - cynkowana
Prąd
10 A
Moment obrotowy - wkręta
0,4Nm (3,5lb-in)
Napięcie
300 V
Gwint wkręta
M2,5
Przekrój przewodu
12-24 AWG
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Zamienniki (3)
Numer katalogowyProducent Ilość dostępnaNumer produktu DigiKey Cena jednostkowa Rodzaj zamiennika
A-TB500-TP03Assmann WSW Components0A-TB500-TP03-ND2,91422 złOdpowiednik parametryczny