A-TB500-OQ24CH jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Phoenix Contact
W magazynie: 40
Arkusz danych
Similar
Phoenix Contact
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 14
On Shore Technology Inc.
W magazynie: 0
On Shore Technology Inc.
W magazynie: 136
Ilustracja dla A-TB500-OQ24CH jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
A-TB500-OQ24CH
Numer produktu DigiKey
A-TB500-OQ24CH-ND
Producent
Numer produktu producenta
A-TB500-OQ24CH
Opis
TERM BLOCK HDR 24POS 5MM
Szczegółowy opis
24 Pozycyjna kostka zaciskowa Listwa, wtyki męskie, osłonięte (4 strony) 0,197" (5,00mm) 90°, kąt prosty Otwór przelotowy
Modele EDA/CAD
A-TB500-OQ24CH Modele
Kategoria
Prąd - UL
20 A
Napięcie - UL
300 V
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Typ
Listwa, wtyki męskie, osłonięte (4 strony)
Wykończenie powierzchni współpracujących styku
Cyna
Liczba pozycji
24
Pozycje na poziom
24
Materiał styku
Miedź
Raster
0,197" (5,00mm)
Długość tylnej części styku
0,138" (3,50mm)
Orientacja listwy
90°, kąt prosty
Wysokość izolacji
0,335" (8,51mm)