A-TB500-OQ23CH jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Phoenix Contact
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
On Shore Technology Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
On Shore Technology Inc.
Ilustracja dla A-TB500-OQ23CH jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
A-TB500-OQ23CH
Numer produktu DigiKey
A-TB500-OQ23CH-ND
Producent
Numer produktu producenta
A-TB500-OQ23CH
Opis
TERM BLOCK HDR 23POS 5MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
23 Pozycyjna kostka zaciskowa Listwa, wtyki męskie, osłonięte (4 strony) 0,197" (5,00mm) 90°, kąt prosty Otwór przelotowy
Modele EDA/CAD
A-TB500-OQ23CH Modele
Kategoria
Prąd - UL
20 A
Producent
Assmann WSW Components
Napięcie - UL
300 V
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Zielone
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Typ
Listwa, wtyki męskie, osłonięte (4 strony)
Wykończenie powierzchni współpracujących styku
Cyna
Liczba pozycji
23
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Pozycje na poziom
23
Materiał styku
Miedź
Liczba poziomów
1
Materiał obudowy
Termoplastyczny
Raster
0,197" (5,00mm)
Długość tylnej części styku
0,138" (3,50mm)
Orientacja listwy
90°, kąt prosty
Wysokość izolacji
0,335" (8,51mm)