A-TB500-OQ22CV jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Molex
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Molex
W magazynie: 0
Arkusz danych
Ilustracja dla A-TB500-OQ22CV jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
A-TB500-OQ22CV
Numer produktu DigiKey
A-TB500-OQ22CV-ND
Producent
Numer produktu producenta
A-TB500-OQ22CV
Opis
TERM BLOCK HDR 22POS 5MM
Szczegółowy opis
22 Pozycyjna kostka zaciskowa Listwa, wtyki męskie, osłonięte (4 strony) 0,197" (5,00mm) Pionowe Otwór przelotowy
Modele EDA/CAD
A-TB500-OQ22CV Modele
Kategoria
Prąd - UL
20 A
Napięcie - UL
300 V
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Liczba pozycji
22
Pozycje na poziom
22
Raster
0,197" (5,00mm)
Długość tylnej części styku
0,138" (3,50mm)
Orientacja listwy
Pionowe
Wysokość izolacji
0,472" (12,00mm)